Holdplan

Holdtræning på alle niveauer

Fysiohold - typisk patient hold   |   Bassinhold - foregår i bassin i henholdvis Stevnstrup & Randers
Fitnesshold - indgår i træningscenter abonnement   |   Træningsforløb - Målrettet holdtræning i fast periode

Mandag

  • GLAD hofte / knæ Fysioterapeut: Lene · Stor holdsal
    08.00 - 08.50
  • Selvtræning i TC Fysioterapeut: Jacob N. · Træningscenter
    09.00 - 09.50
  • Hofte/knæ hold Fysioterapeut: Lene · Træningscenter + Stor holdsal
    10.00 - 10.50
  • Knæ hold Fysioterapeut: Lene · Stor holdsal
    10.00 - 10.50
  • Motionshold Reuma hold Fysioterapeut: Emma · Stor sal
    11.00 - 11.45
  • Selvtræning i TC Fysioterapeut: Robyn · Træningscenter
    11.00 - 11.50
  • Motionshold Reuma hold Fysioterapeut: Emma · Stor sal
    11.45 - 12.30
  • Sclerose hold Fysioterapeut: Jacob N. · Træningscentret + Stor holdsal
    12.00 - 12.50
  • Bassin hold Fysioterapeut: Rikke K. · Water and Wellness
    14.00 - 14.40
  • Bassin hold Fysioterapeut: Rikke K. · Water and Wellness Randers
    14.40 - 15.20
  • Bassin hold Fysioterapeut: Rikke K. · Water and Wellness Randers
    15.20 - 16.00
  • Nakke hold Fysioterapeut: Robyn · Stor holdsal
    16.00 - 16.45
  • Selvtræning i TC Fysioterapeut: Ingvild · Træningscenter
    16.00 - 16.50
  • Puls & styrke hold Fysioterapeut-studerende: Isabella · Stor holdsal
    17.00 - 17.50
  • Nakke hold Fysioterapeut: Robyn · Stor sal
    17.00 - 17.50
  • GLAD hofte / knæ Fysioterapeut: Anette · Stor holdsal
    18.00 - 18.50
  • Selvtræning i TC Fysioterapeut studenrende · Træningscenter
    18.00 - 18.50

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

  • Pilates Fysioterapeut: Rikke B. · Lille sal
    07.30 - 08.30
  • Nakke hold Fysioterapeut: Jakob C. · Lille sal
    09.00 - 09.50
  • Motionshold "Fredagsholdet" Fysioterapeut: Jacob N. · Træningscenter
    10.00 - 10.30
  • Online helkropstræning Fysioterapeut: Emma · Online
    10.00 - 10.50
  • Ryg hold Fysioterapeut: Cille · Stor holdsal
    10.00 - 10.50
  • Selvtræning i TC Fysioterapeut: Emma · Træningscenter
    11.00 - 11.50
  • Bassin hold Fysioterapeut: Lene · HandicapCentret Stevnstrup
    13.00 - 13.35
  • Parkinson hold Fysioterapeut: Maria · Stor sal
    13.00 - 13.50
  • Bassin hold Fysioterapeut: Lene · HandicapCentret Stevnstrup
    13.45 - 14.20

Mandag

  • Bassin hold Fysioterapeut: Rikke K. · Water and Wellness
    14.00 - 14.40
  • Bassin hold Fysioterapeut: Rikke K. · Water and Wellness Randers
    14.40 - 15.20
  • Bassin hold Fysioterapeut: Rikke K. · Water and Wellness Randers
    15.20 - 16.00

Tirsdag

  • Børnehold bassin Børnehold 0-9 år Fysioterapeut: Cille + studerende · HandicapCentret i Stevnstrup
    14.30 - 15.15
  • Børnehold bassin Børnehold 10 år+ Fysioterapeut: Cille + studerende · HandicapCentret i Stevnstrup
    14.45 - 15.30
  • Bassin hold Fysioterapeut: Cille + studerende · HandicapCentret Stevnstrup
    15.15 - 16.00

Onsdag

Fredag

  • Bassin hold Fysioterapeut: Lene · HandicapCentret Stevnstrup
    13.00 - 13.35
  • Bassin hold Fysioterapeut: Lene · HandicapCentret Stevnstrup
    13.45 - 14.20

Tirsdag

  • Børnehold bassin Børnehold 0-9 år Fysioterapeut: Cille + studerende · HandicapCentret i Stevnstrup
    14.30 - 15.15
  • Børnehold bassin Børnehold 10 år+ Fysioterapeut: Cille + studerende · HandicapCentret i Stevnstrup
    14.45 - 15.30

Mandag

Tirsdag

  • Styrke hold Fysioterapeut studerende: Rasmus · Stor sal
    18.30 - 19.30

Onsdag

Torsdag

  • Yoga Yogainstruktør: Randi · Stor holdsal
    18.00 - 18.50
  • Styrke hold Fysioterapeut studerende: · Stor sal
    18.30 - 19.30

Mandag

  • Selvtræning i TC Fysioterapeut: Jacob N. · Træningscenter
    09.00 - 09.50
  • Hofte/knæ hold Fysioterapeut: Lene · Træningscenter + Stor holdsal
    10.00 - 10.50
  • Knæ hold Fysioterapeut: Lene · Stor holdsal
    10.00 - 10.50
  • Motionshold Reuma hold Fysioterapeut: Emma · Stor sal
    11.00 - 11.45
  • Selvtræning i TC Fysioterapeut: Robyn · Træningscenter
    11.00 - 11.50
  • Motionshold Reuma hold Fysioterapeut: Emma · Stor sal
    11.45 - 12.30
  • Sclerose hold Fysioterapeut: Jacob N. · Træningscentret + Stor holdsal
    12.00 - 12.50
  • Nakke hold Fysioterapeut: Robyn · Stor holdsal
    16.00 - 16.45
  • Selvtræning i TC Fysioterapeut: Ingvild · Træningscenter
    16.00 - 16.50
  • Nakke hold Fysioterapeut: Robyn · Stor sal
    17.00 - 17.50
  • Selvtræning i TC Fysioterapeut studenrende · Træningscenter
    18.00 - 18.50

Tirsdag

Onsdag

  • Selvtræning i TC Fysioterapeut: Anette · Træningscenter
    09.00 - 09.50
  • Motionshold "Onsdagsholdet" Fysioterapeut: Anette · Stor sal
    10.00 - 10.50
  • Pilates Fysioterapeut: Rikke B. · Lille sal
    10.00 - 10.50
  • Selvtræning i TC Fysioterapeut: Cille · Træningscenter
    10.00 - 10.50
  • Hemiplegi hold Fysioterapeut: Søren · Træningscenter
    13.00 - 13.50
  • Knæ hold Fysioterapeut: Cille + Emma · Træningscenter + stor holdsal
    16.00 - 16.50
  • Selvtræning i TC Fysioterapeut studerende · Træningscenter
    17.00 - 17.50

Torsdag

Fredag

Mandag

Tirsdag

  • GLAD Ryg Fysioterapeut: Cille · Stor holdsal
    17.00 - 17.50

Onsdag

Torsdag

  • GLAD Ryg Fysioterapeut: Jacob N. · Stor holdsal
    16.00 - 16.50

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

No hold available!
Scroll til toppen